Marta Wójtowicz

BLOMDAHL - PRZEKŁUWANIE USZU

BEZPIECZEŃSTWO

DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE

HIPOALERGICZNA BIŻUTERIA

BEZPIECZNE PRZEKŁUWANIE USZU BLOMDAHL

Bezpieczne przekłuwanie uszu

Trafiłeś właściwie – bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje Blomdahl. Używając wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Mając na uwadze dobro dzieci, opracowaliśmy bezpieczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu.

Medyczne standardy – Blomdahl 

 

Sterylnie i bezpiecznie

Nasza metoda bezpiecznego przekłuwania uszu została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny.

 

Czy masz alergię kontaktową skóry?

Nie masz, to wspaniale! Możemy pomóc Ci uniknąć jej również w przyszłości. Alergia kontaktowa może rozwinąć się w każdym wieku. Przekłucie uszu i noszenie kolczyków, sprawia, że jesteś bardziej narażona na działanie materiałów mogących wywołać alergię, takich jak: nikiel, złoto, kobalt, pallad, chrom, żywice epoksydowe, akrylany, itp. Dlatego Blomdahl przykłada, tak dużą wagę do doboru bezpiecznych materiałów. 

Przyjazne dla skóry materiały, nawet dla osób z alergią

Nasze kolczyki do przekłuwania uszu zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą być również noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ są wykonane z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra. 

Kolczyki Blomdahl do przekłuwania uszu – krótszy okres gojenia

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

Magda K-Smytkiewicz
Magda K-Smytkiewicz
2022-11-19
poleca
Pani Marta jest najlepsza, profesjonalna, dokładna i do tego wspaniała osoba, polecam w 100%
Zuzanna Krześniak
Zuzanna Krześniak
2022-02-09
poleca
Polecam gabinet Marty! Bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, jest dokładna i staranna. Gabinet jest śliczny, narzędzia sterylne. Marta opowiada bardzo szczegółowo na czym ma polegać zabieg, jak się do niego przygotować oraz jaką pielęgnację stosować po zabiegu. Jednym zdaniem jakość usług na najwyższym poziomie.
Monika Lichańska
Monika Lichańska
2022-01-06
poleca
Wszystkie znaki na niebie mówiły zeby nie robić brwi . Bardzo się balam że będzie bolało itd . Trafiłam do pani Marty nie przez przypadek długo obserwowałam jej prace zanim się zdecydowałam i nie pomyliłam się. profesjonalistka w każdym calu od samego początku od wejścia czułam się zaopiekowana, wszystko dokładnie wyjaśniła rozwiała wszelkie wątpliwości co u takiego cykora jak ja nie jest łatwe. Delikatna subtelna spokojna bardzo cierliwa osoba . Pewna tego co robi od początku do końca. Pani Martusiu dziękuję ślicznie za piękne brewki o takich marzyłam. dziś nawet śladu bólu ani żadnego strupka , życzę pani wszystkiego co najlepsze ….do zobaczenia na usteczkach
Barbara Łapczyńska
Barbara Łapczyńska
2021-11-23
poleca
Bardzo polecam, pełen profesjonalizm i bezpieczne wykonanie zabiegu a przy tym bardzo miła obsługa. Napewno tu wrócę! 🙂
Gabriela Stefaniak
Gabriela Stefaniak
2021-02-19
poleca
Bardzo polecam usługi u tej przewspaniałej kobiety <3 nie dość, że genialnie zna się na fachu i dzięki temu jestem szczęśliwą posiadaczką brew zrobionych permanentnie to panuje bardzo miła atmosfera - polecam!!
Michał Wochniak
Michał Wochniak
2021-02-19
poleca
Voucher na zabieg to był najlepszy pomysł na prezent !
Agnieszka Rebeko
Agnieszka Rebeko
2020-10-17
poleca
Serdecznie polecam Marta Wójtowicz Permanent Makeup Artist !!! Oczywiście profesjonalizm, świetnie wykonane usługi, rzetelna informacja, ale przede wszystkim bezpieczeństwo!!! Dziękuje!!
Maria Stachurska
Maria Stachurska
2020-08-05
poleca
Serdecznie polecam! Efekty super, pełen profesjonalizm. Super, że Marta wszystko tłumaczy. Wiesz, że jesteś w dobrych rękach 🙂
Āgniežka B-ska
Āgniežka B-ska
2020-07-28
poleca
Przemiła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie. Pani Marta tłumaczy kolejne etapy zabiegu wiec w trakcie można się zrelaksować. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły higieny i czystości. Polecam! 🙂
Angelika Hawryluk
Angelika Hawryluk
2020-07-02
poleca
Polecam wszystkim niezdecydowanym. Pani Marta jest przemiłą i zabawną osobą. Profesjonalizm i perfekcjonizm, a wszystko to robione z pasją 😊. Brwi wyszły cudownie, dziękuję 🙂.

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, certyfikowany specjalista bezpiecznego przekłuwania BLOMDAHL

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, Blomdahl od samego początku dba o bezpieczeństwo. Zarówno kolczyk jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie.

Czy zabieg można wykonywać dzieciom?

Oczywiście, że tak. Dwie dziurki- jedno przekłucie, szybki, bezpieczny sposób dla naszych pociech.

BLOMDAHL

Bezpieczeństwo zabiegu

  • ZABIEG BEZPIECZNY I KOMFORTOWY
  • DLA DZIECI
  • DWIE DZIURKI – JEDNO PRZEKŁUCIE
  • ZATYCZKA- KLUCZ DO SZYBKIEGO GOJENIA
  • BLISKI KONTAKT- MAKSYMALNA OCHRONA (STERYLNA KASETA)
  • BIŻUTERIA HIPOALERGICZNA
  • PRZEKŁUWANIE USZU GRUBSZYMI KOLCZYKAMI

Bezpieczne przekłuwanie uszu
w trzech krokach

Czy masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu?
Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Dlatego Blomdahl opracował system bezpiecznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

Zaznaczenie

dezynfekcja

Dwoje uszu w jednym czasie

Najczęściej zadawane pytania

Używam wyłącznie sterylnych produktów, stosuję bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Metoda bezpiecznego przekłuwania BLOMDAHL została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania  jest higieniczny i bezpieczny

Wykonuję przekuwanie uszu metodą Blomdahl. Jest to bezpieczny, higieniczny i najmniej bolesny sposób przekłuwania uszu dostępny na polskim rynku. Metoda ta polega na przekłuciu obu uszu jednocześnie. Biżuteria używana do zabiegów jest sterylna i hipoalergiczna wykonana z plastiku lub tytanu medycznego.

W metodzie Blomdahl możliwe jest wykonanie dziurek jedynie w tkance miękkiej. Jeśli nasz płatek ucha jest na tyle szeroki, aby zmieściły się na nim w bezpiecznej odległości dwie dziurki to nie ma przeciwskazań, aby je wykonać. Wystarczy zarezerwować zabieg przekłuwania obu uszu, przy rezerwacji proszę nadmienić, że chcemy zrobić dwie dziurki w jednym płatku.

Tak, są w 100% bezpieczne, sterylne i hipoalergiczne. Same kolczyki są wykonane z plastiku medycznego lub tytanu medycznego. Nie zawierają żadnych domieszek powszechnie uznawanych za szkodliwe takich jak np. nikiel.

Uszy po przekłuciu goją się rok. W związku z tym, pamiętaj:
– Noś kolczyki nieprzerwanie przez pierwszy rok po przekłuciu uszu (przez pierwsze sześć tygodni kolczyki przekłuciowe Blomdahl a następnie kolczyki hipoalergiczne Blomdahl z cieńszym sztyftem).
W przeciwnym razie, dziurki się skurczą i zarosną.

Tak. W gabinecie jest dostępna biżuteria medyczna, którą można stosować po wyjęciu kolczyków, które służyły do przekłucia uszu.  Pamiętajmy o higienie przy wymianie kolczyków, ponieważ skóra wewnątrz dziurek jest cienka i delikatna, łatwo więc może wdać się w nią zakażenie.

Należy unikać pływania w basenie tak długo jak jest to możliwe, a na pewno przez pierwsze 2 miesiące po przekłuciu. Jeśli musimy pływać starajmy się nie zanurzać głowy. Po wyjściu z basenu należy przemyć uszy mydłem w płynie lub specjalnymi wacikami do przemywania uszu.

Jeśli nie ruszamy kolczyków po przekłuciu, tj. nie kręcimy nimi, nie dotykamy się nadmiernie w okolicach uszu lub przez przypadek we śnie nie zahaczymy o kołdrę lub poduszkę, to kolczyki nie mają prawa wypaść. Gdyby jednak przytrafiła się któraś z powyższych sytuacji to można przyjść do gabinetu (jak najszybciej jest to możliwe) i kolejny kolczyk zakupić. Mogę też pomóc w założeniu nowego kolczyka, o ile dziurka nie zaczęła się zasklepiać. Wówczas nie powinno się ponownie przebijać ucha w tym samym miejscu, gdyż może to grozić ropieniem lub stanem zapalnym.

Zachęcam do niezwłocznego kontaktu z salonem. Na miejscu mam dostępne awaryjne zatyczki, których użyczamy w razie potrzeby. Funkcjonowanie bez zatyczki może skutkować przypadkowym zgubieniem kolczyka, a to z kolei zasklepieniem się dziurki w uchu.

Tak, oczywiście. Zabieg jest przeprowadzany w dokładnie taki sam sposób jak w przypadku dzieci. Na życzenie mogę także przekłuwać po 1 uchu na raz.

Staram się podążać za bieżącymi trendami i zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dostępnych jest wiele modeli w różnorodnych wersjach kolorystycznych zarówno dla tych młodszych, jak i tych starszych.

Nie, należność za wykonanie zabiegu jest stała niezależnie od wybranych kolczyków.

Nie, jeżeli zabieg jest wykonywany u osoby niepełnoletniej to obecność rodzica lub prawnego opiekuna jest wymagana.

Ból odczuwany podczas zabiegu porównywalny jest do ugryzienia komara. Bezpośrednio po przekłuwanie płatek jest ciepły i można odczuwać uczucie rozpychania. Może utrzymywać się przez 1 – 2 dni.