Marta Wójtowicz

BLOMDAHL - PRZEKŁUWANIE USZU

BEZPIECZEŃSTWO

DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE

HIPOALERGICZNA BIŻUTERIA

BEZPIECZNE PRZEKŁUWANIE USZU BLOMDAHL

Bezpieczne przekłuwanie uszu

Trafiłeś właściwie – bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje Blomdahl. Używając wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Mając na uwadze dobro dzieci, opracowaliśmy bezpieczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu.

Medyczne standardy – Blomdahl 

 

Sterylnie i bezpiecznie

Nasza metoda bezpiecznego przekłuwania uszu została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny.

 

Czy masz alergię kontaktową skóry?

Nie masz, to wspaniale! Możemy pomóc Ci uniknąć jej również w przyszłości. Alergia kontaktowa może rozwinąć się w każdym wieku. Przekłucie uszu i noszenie kolczyków, sprawia, że jesteś bardziej narażona na działanie materiałów mogących wywołać alergię, takich jak: nikiel, złoto, kobalt, pallad, chrom, żywice epoksydowe, akrylany, itp. Dlatego Blomdahl przykłada, tak dużą wagę do doboru bezpiecznych materiałów. 

Przyjazne dla skóry materiały, nawet dla osób z alergią

Nasze kolczyki do przekłuwania uszu zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą być również noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ są wykonane z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra. 

Kolczyki Blomdahl do przekłuwania uszu – krótszy okres gojenia

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

Patrycja Baj
Patrycja Baj
15/01/2024
Przemiła, cierpliwa a przede wszystkim bardzo rzetelna, dokładna Pani Marta. Polecam bez wahania.
Alicja
Alicja
12/08/2023
Byłam u Pani Marty pierwszy raz na liftingu rzęs. Zabieg był wykonany bardzo profesjonalnie i w przemiłej atmosferze♥️. Pani Marta jest wspaniałą, naturalną i ciepłą osobą☺️. Będę wracać. Polecam 🌷❤️!
Iwona Duda
Iwona Duda
22/06/2023
Bezpiecznie. Przyjemnie, bo pani Marta to fantastyczna kobieta. Profesjonalnie. Komfortowo. Nic dodać nic ująć. Będę wracać :). Brwi choc myślałam że już nic z nich nie da się wykrzesać, udało się pięknie zrobić laminacją :). Dziękuję.
Renata Fronczak
Renata Fronczak
03/04/2023
Profesjonalizm w każdym aspekcie, przesympatyczna atmosfera, wzorowa opieka i przede wszystkich efekty: czuję się piękniejsza dzięki Pani Marcie 😻❤️🤗
Anna Orzech
Anna Orzech
10/01/2023
Nareszcze profesjonalne studio. Polecam z całego serca.
Marzenna Wojno
Marzenna Wojno
04/01/2023
Pani Marta to wspaniała ciepła osoba. Profesjonalistka w tym co robi, dba o każdy szczegół. Makijaż permanentny zrobiony przepięknie nigdy takiego nie miałam, polecam każdemu 🥰
Maria Gajowniczek
Maria Gajowniczek
09/10/2022
Marzyłam by trafić w najlepsze ręce profesjonalistki i z pełnym zaangażowaniem osobę która by mi zrobiła brwi permanentne o jakich marze i tutaj się nie zawiodłam od wejscia poczułam ciepło od Pani Marty ,wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone i przestrzeganie zaleceń i moge liczyć na kontakt jakby się coś działo. Dodano mi pewności siebie . 😊 Niestety jako modelka poddałam się już jednemu zabiegowi w innym gabinecir i przez to zrobiła krzywdę obcinając mi rzęsy jak robiła górną kreske. Więc drogie Panie Polecam z całego serca Panią Marte jak nikogo innego ! 💪

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, certyfikowany specjalista bezpiecznego przekłuwania BLOMDAHL

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, Blomdahl od samego początku dba o bezpieczeństwo. Zarówno kolczyk jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie.

Czy zabieg można wykonywać dzieciom?

Oczywiście, że tak. Dwie dziurki- jedno przekłucie, szybki, bezpieczny sposób dla naszych pociech.

BLOMDAHL

Bezpieczeństwo zabiegu

  • ZABIEG BEZPIECZNY I KOMFORTOWY
  • DLA DZIECI
  • DWIE DZIURKI – JEDNO PRZEKŁUCIE
  • ZATYCZKA- KLUCZ DO SZYBKIEGO GOJENIA
  • BLISKI KONTAKT- MAKSYMALNA OCHRONA (STERYLNA KASETA)
  • BIŻUTERIA HIPOALERGICZNA
  • PRZEKŁUWANIE USZU GRUBSZYMI KOLCZYKAMI

Bezpieczne przekłuwanie uszu
w trzech krokach

Czy masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu?
Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Dlatego Blomdahl opracował system bezpiecznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

Zaznaczenie

dezynfekcja

Dwoje uszu w jednym czasie

Najczęściej zadawane pytania

Używam wyłącznie sterylnych produktów, stosuję bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Metoda bezpiecznego przekłuwania BLOMDAHL została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania  jest higieniczny i bezpieczny

Wykonuję przekuwanie uszu metodą Blomdahl. Jest to bezpieczny, higieniczny i najmniej bolesny sposób przekłuwania uszu dostępny na polskim rynku. Metoda ta polega na przekłuciu obu uszu jednocześnie. Biżuteria używana do zabiegów jest sterylna i hipoalergiczna wykonana z plastiku lub tytanu medycznego.

W metodzie Blomdahl możliwe jest wykonanie dziurek jedynie w tkance miękkiej. Jeśli nasz płatek ucha jest na tyle szeroki, aby zmieściły się na nim w bezpiecznej odległości dwie dziurki to nie ma przeciwskazań, aby je wykonać. Wystarczy zarezerwować zabieg przekłuwania obu uszu, przy rezerwacji proszę nadmienić, że chcemy zrobić dwie dziurki w jednym płatku.

Tak, są w 100% bezpieczne, sterylne i hipoalergiczne. Same kolczyki są wykonane z plastiku medycznego lub tytanu medycznego. Nie zawierają żadnych domieszek powszechnie uznawanych za szkodliwe takich jak np. nikiel.

Uszy po przekłuciu goją się rok. W związku z tym, pamiętaj:
– Noś kolczyki nieprzerwanie przez pierwszy rok po przekłuciu uszu (przez pierwsze sześć tygodni kolczyki przekłuciowe Blomdahl a następnie kolczyki hipoalergiczne Blomdahl z cieńszym sztyftem).
W przeciwnym razie, dziurki się skurczą i zarosną.

Tak. W gabinecie jest dostępna biżuteria medyczna, którą można stosować po wyjęciu kolczyków, które służyły do przekłucia uszu.  Pamiętajmy o higienie przy wymianie kolczyków, ponieważ skóra wewnątrz dziurek jest cienka i delikatna, łatwo więc może wdać się w nią zakażenie.

Należy unikać pływania w basenie tak długo jak jest to możliwe, a na pewno przez pierwsze 2 miesiące po przekłuciu. Jeśli musimy pływać starajmy się nie zanurzać głowy. Po wyjściu z basenu należy przemyć uszy mydłem w płynie lub specjalnymi wacikami do przemywania uszu.

Jeśli nie ruszamy kolczyków po przekłuciu, tj. nie kręcimy nimi, nie dotykamy się nadmiernie w okolicach uszu lub przez przypadek we śnie nie zahaczymy o kołdrę lub poduszkę, to kolczyki nie mają prawa wypaść. Gdyby jednak przytrafiła się któraś z powyższych sytuacji to można przyjść do gabinetu (jak najszybciej jest to możliwe) i kolejny kolczyk zakupić. Mogę też pomóc w założeniu nowego kolczyka, o ile dziurka nie zaczęła się zasklepiać. Wówczas nie powinno się ponownie przebijać ucha w tym samym miejscu, gdyż może to grozić ropieniem lub stanem zapalnym.

Zachęcam do niezwłocznego kontaktu z salonem. Na miejscu mam dostępne awaryjne zatyczki, których użyczamy w razie potrzeby. Funkcjonowanie bez zatyczki może skutkować przypadkowym zgubieniem kolczyka, a to z kolei zasklepieniem się dziurki w uchu.

Tak, oczywiście. Zabieg jest przeprowadzany w dokładnie taki sam sposób jak w przypadku dzieci. Na życzenie mogę także przekłuwać po 1 uchu na raz.

Staram się podążać za bieżącymi trendami i zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dostępnych jest wiele modeli w różnorodnych wersjach kolorystycznych zarówno dla tych młodszych, jak i tych starszych.

Nie, należność za wykonanie zabiegu jest stała niezależnie od wybranych kolczyków.

Nie, jeżeli zabieg jest wykonywany u osoby niepełnoletniej to obecność rodzica lub prawnego opiekuna jest wymagana.

Ból odczuwany podczas zabiegu porównywalny jest do ugryzienia komara. Bezpośrednio po przekłuwanie płatek jest ciepły i można odczuwać uczucie rozpychania. Może utrzymywać się przez 1 – 2 dni.

Call Now Button