lifting, laminacja rzęs

mocne uniesienie

naturalny wygląd

wyraziste spojrzenie

lifting rzęs
laminacja

ELLEEBANA TO MARKA WYWODZĄCA SIĘ Z AUSTRALII – 20 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY BEAUTY SPRAWIA, ŻE JEST TO NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNA MARKA W ŚWIECIE LIFTINGU, A PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE AŻ W 57 KRAJACH NA CAŁYM ŚWIECIE.

Zabieg Elleebana One Shot Lash Lift – to zabieg zapewniający długotrwały efekt uniesionych, podkręconych i błyszczących rzęs. Cieszy się on coraz większym powodzeniem, ponieważ po jego zastosowaniu rzęsy są nie tylko wyraźnie podkręcone, ale też wydają się dłuższe, gęstsze i widocznie odżywione. Dzięki liftingowi rzęs nie jest konieczne codzienne nakładanie mascary, co pozwala zaoszczędzić cenny czas przed wyjściem do pracy.

Pogrubione, podkręcone, odżywione – takie mogą być Twoje rzęsy! Poznaj rewolucyjną metodę laminacji – bez przedłużania i zagęszczania. Trwałość? Nawet do 12 tygodni! Zadbaj także o kondycję swoich rzęs – zabieg liftingu keratynowego sprawi, że będą zdrowe i silne jak nigdy dotąd.

ODŻYWIONE I PIĘKNE RZĘSY 

Efekt naturalnego i mocnego uniesienia  oraz pokręcenia rzęs aż od ich nasady.  Laminowanie rzęs  opiera się zaś na nałożeniu specjalnej odżywki na rzęsy, która jest zarazem aktywatorem pigmentu. Po nałożeniu tego preparatu rzęsy stają się widocznie grubsze i dłuższe a oko jest wyraźnie podkreślone. Czarny pigment sprawia, że rzęsy tworzą wyraźniejszą i piękniejszą oprawę oka. Końcowym etapem laminacji rzęs jest nałożenie keratyny, która dodatkowo nadaje piękny błysk.

Laminowanie rzęs powoduje pogrubienie, wydłużenie- sprawia- że rzęsy są piękne, pełne blasku
i sprężyste blasku i sprężyste.

Laminacja rzęs dodatkowo wpływa na poprawę kondycji, rzęsy po zabiegu są odżywione, wydłużone, pełne blasku, pogrubione oraz sprężyste.

Gotowa na hipnotyzujące spojrzenie?

Doświadczenie

certyfikowana stylistka

sterylność

satysfakcja

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy.

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.

Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.

Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs !!!

Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.

Ostatnim etapem jest laminacja, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.

 • Do 48h po zabiegu nie używaj mocnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ mogą odbarwić kolor.

  Do 24h po zabiegu unikaj:

  – kąpieli z dużą ilością pary,

  – sauny oraz basenu,

  – mycia włosów,

  – nakładania preparatów tj: kosmetyki kolorowe, krem lub serum pod oczy

  – nie pocieraj rzęs i nie baw się nimi.

Zabieg trwa około godziny.

Choroby alergiczne oczu

– Jęczmień na powiece

– Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka

– Chemioterapia

– Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka

– Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu

– Zapalenie rogówki

– Nadwrażliwość oczu

– Trichotillomania ( zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)

– Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy

– Kobiety w ciąży.

Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć.