faq

Najczęściej zadawane pytania

Gabinet znajduje się na osiedlu Mozaika zaledwie 10 minut pieszo od Galerii Mokotów oraz 5 minut pieszo od przystanku autobusowego linii 136.

Istnieje możliwość zaparkowania samochodu na płatnym parkingu na ul. Cybernetyki (szlaban po prawej stronie) lub bezpośrednio na osiedlu Mozaika -ostatni szlaban po lewej (przed Żabką), proszę dzwonić na ochronę podając że do Marta Wójtowicz Permanent Makeup Artist (7c/45). Dla moich Klientek miejsce zawsze się znajdzie.

Dbając o wygodę moich Klientek istnieje możliwość płacenia kartą.

Makijaż lub lifting rzęs jako prezent ? Super pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Skontaktuj się ze mną i wybierz idealny voucher dla swojej wybranki. Jeśli chcesz zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej możesz wybrać voucher kwotowy o dowolnej wartości do wykorzystania (np. 160 zł, 400 zł, 550 zł). Przygotuję pięknie zapakowaną, elegancką kartę podarunkową do odbioru w gabinecie lub do wysłania kurierem.

Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na realizację vouchera kwotowego lub karty podarunkowej (tylko teraz wszystkie vouchery ważne są, aż 6 miesięcy!)