Marta Wójtowicz

EnglishPolishUkrainian

VOUCHER

bon upominkowy
Podaruj uśmiech Ukochanej osobie

Voucher na zabiegi to doskonały pomysł na prezent.  Z myślą o Was i o Waszych bliskich, przygotowałam bony upominkowe w formie eleganckich zaproszeń do mojego gabinetu. Tym wyjątkowym podarunkiem możesz spełnić marzenia ukochanej osoby. Bony podarunkowe można kupić zarówno w gabinecie  jak i za pośrednictwem przelewu (forma elektroniczna). 

Zaplanuj ten szczególny moment już teraz i spraw bliskiej osobie prawdziwą radość z okazji urodzin, imienin lub świąt. Złóż najpiękniejsze życzenia bez słów i zmień zwykły prezent w wyjątkowe chwile, które trwają.

Karta podarunkowa na zabiegi kosmetyczne to także świetny pomysł na prezent bez okazji. Twój podarunek sprawi bliskiej Ci osobie prawdziwą niespodziankę z gwarancją skutecznej pielęgnacji na najwyższym poziomie.

Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w gabinecie Marta Wójtowicz Permanent Makeup Artist zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Vouchera. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej.

Bony są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty proszę o kontakt pod numerem +48 660521886. 

Po dokonaniu rezerwacji proszę o poinformowanie, że formą płatności za umawiany zabieg będzie bon upominkowy.

W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną, na 24h przed umówioną wizytą, bon upominkowy uznany zostaje za zrealizowany.

Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z voucherów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do bonu jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość bonu.

Płatności bonem/voucherem nie można łączyć z promocjami/rabatami.

Zaproszenia na wybrane usługi/pakiety można wymieniać na inne usługi z oferty mojego gabinetu.

W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu upominkowego, Marta Wójtowicz Permanent Makeup Artist nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy regulamin, który na życzenie jest udostępniany w gabinecie. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

Bony upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę lub w w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku. Bony upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę. Bony opiewające na kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Można nabyć również zaproszenia bezimienne na wybrane usługi/pakiety. Bony można nabyć w u mnie w gabinecie, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. Bony można również zakupić składając zamówienie drogą mailową na kontakt@martawojtowicz.pl lub telefoniczną +48660521886 Za bony zamówione przez maila lub telefonicznie przyjmuję płatność przelewem. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez Kupującego w zamówieniu. Przy płatności przelewem, rezerwacji na zabieg w ramach Bonu można dokonać dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie. Na życzenie Kupującego Bon upominkowy może zostać wysłany pod wskazany adres. Opłata za przesłanie Bonu kurierem wynosi 20zł.

Silueta Wójtowicz Marta,
Cybernetyki 7c/45 02-677 Warszawa
Nr konta: 94 2030 0045 1110 0000 0245 2610

Tytuł przelewu: imię nazwisko osoby obdarowanej, Voucher lub nazwa wykupionego zabiegu/pakietu, Voucher

Bony są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

  • Kompletny prezent: elegancka koperta i karta podarunkowa / voucher w formacie PDF
  • Możliwość zakupu karty o dowolnej kwocie lub na konkretny zabieg
  • Karta podarunkowa jest ważna przez 6 miesiący od daty jej wystawienia
  • Na zabieg należy umówić się telefonicznie/mailowo
  • Płatność kartą upominkową nie łączy się z innymi promocjami
  • Karty podarunkowej nie można wymienić na gotówkę
Call Now Button