Marta Wójtowicz

EnglishPolishUkrainian

Endermolift – Ergolift – program zabiegowy od LPG dla Twojej skóry twarzy

NATURALNA, SKUTECZNA PIELĘGNACJA SKÓRY TWARZY

Zabieg Endermologie LPG kojarzy nam się tylko z zabiegami modelowania ciała, nic bardziej mylnego. Firma LPG, specjalista w pielęgnacji skóry z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem, nie zapomniała o twarzy. Nowa głowica ERGOLIFT zapewnia wielowymiarową stymulację skóry, abyśmy były/byli młodzi przez długi czas.

Fibroblasty

Komórki skóry właściwej uczestniczące w syntezie elastyny, kwasu hialuronowego oraz kolagenu, które odgrywają kluczowe znaczenie w budowie skóry. Włókna kolagenu i elastyny tworzą dla skóry pewnego rodzaju rusztowanie. Sprawia ono, że skóra staje się zwarta i jednocześnie bardziej elastyczna. Natomiast kwas hialuronowy wiąże w skórze wodę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia.

Reaktywacja komórek

Dzięki zabiegom przy użyciu urządzenia HI-TECH stymulowane są fibroblasty. W rezultacie odzyskują młodość, działając od wewnątrz, sprawiają, że nasza skóra znów staje się promienna, nawilżona o odpowiedniej sprężystości, jędrności. 

Metamorfoza skóry twarzy

Ergolift to prawdziwy fitness dla skóry twarzy. Dzięki zabiegom wzrasta nawilżenie skóry o 80%, skóra staje się bardziej sprężysta, jest lepiej chroniona przed zmarszczkami mimicznymi, a co równie ważne proces rozpadu włókien kolagenowych zostaje spowolniony, a wzmożona jest produkcja nowego kolagenu. 

Programy zabiegowe

LPG Alliance oferuje rozmaitą gamę ukierunkowanych zabiegów na konkretny problem. Mamy możliwość działania na wybranym obszarze lub skorzystać z gotowych programów np: dla twarzy ze skłonnością do zapadniętych policzków, do obwisłej skóry czy też zabieg usuwający oznaki zmęczenia.

Zabiegi Endermolift to idealnie skrojony zabieg pod Twój problem.

Aktualności

ostatnie wpisy