Marta Wójtowicz

Endermolift – Ergolift – program zabiegowy od LPG dla Twojej skóry twarzy

NATURALNA, SKUTECZNA PIELĘGNACJA SKÓRY TWARZY

Zabieg Endermologie LPG kojarzy nam się tylko z zabiegami modelowania ciała, nic bardziej mylnego. Firma LPG, specjalista w pielęgnacji skóry z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem, nie zapomniała o twarzy. Nowa głowica ERGOLIFT zapewnia wielowymiarową stymulację skóry, abyśmy były/byli młodzi przez długi czas.

Fibroblasty

Komórki skóry właściwej uczestniczące w syntezie elastyny, kwasu hialuronowego oraz kolagenu, które odgrywają kluczowe znaczenie w budowie skóry. Włókna kolagenu i elastyny tworzą dla skóry pewnego rodzaju rusztowanie. Sprawia ono, że skóra staje się zwarta i jednocześnie bardziej elastyczna. Natomiast kwas hialuronowy wiąże w skórze wodę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia.

Reaktywacja komórek

Dzięki zabiegom przy użyciu urządzenia HI-TECH stymulowane są fibroblasty. W rezultacie odzyskują młodość, działając od wewnątrz, sprawiają, że nasza skóra znów staje się promienna, nawilżona o odpowiedniej sprężystości, jędrności. 

Metamorfoza skóry twarzy

Ergolift to prawdziwy fitness dla skóry twarzy. Dzięki zabiegom wzrasta nawilżenie skóry o 80%, skóra staje się bardziej sprężysta, jest lepiej chroniona przed zmarszczkami mimicznymi, a co równie ważne proces rozpadu włókien kolagenowych zostaje spowolniony, a wzmożona jest produkcja nowego kolagenu. 

Programy zabiegowe

LPG Alliance oferuje rozmaitą gamę ukierunkowanych zabiegów na konkretny problem. Mamy możliwość działania na wybranym obszarze lub skorzystać z gotowych programów np: dla twarzy ze skłonnością do zapadniętych policzków, do obwisłej skóry czy też zabieg usuwający oznaki zmęczenia.

Zabiegi Endermolift to idealnie skrojony zabieg pod Twój problem.

Aktualności

ostatnie wpisy

Call Now Button