Sprawię, abyś była piękniejsza

mAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny jest idealną propozycją dla Pań, które w sposób naturalny, harmonijny chcą podkreślić swoją urodę.

Makijaż permanentny brwi przeznaczony jest dla osób, które chcą: wypełnić ubytki w brwiach, wyrównać asymetrię brwi, ukryć blizny na łuku brwiowym, zaoszczędzić czas przy wykonywaniu codziennego makijażu. Dzisiejsze metody pigmentacji są bardzo delikatne i subtelne. Era markerowych brwi już dawno minęła. Króluje naturalny permanentny.

Makijaż permanentny ust przeznaczony jest dla osób, które chcą podkreślić kolor ust, wyrównać asymetrię, wydobyć kontur. Makijaż permanentny nie powiększa i nie rozjaśnia diametralnie koloru ust. Efekt makijażu permanentnego można stopniować- od bardzo delikatnych, podkreślających naturalną czerwień wargową kolorów do mocnych, intensywnych, szminkowych ust. Nie wykonuje samego konturu ust.

Makijaż permanentny oczu przeznaczony jest dla osób, które mają dosyć codziennego malowania kreski na powiece lub po prostu mają trudność z jej narysowaniem.

Przed zabiegiem Klientka wypełnia zgodę, gdzie umieszcza informacje na temat swojego stanu zdrowia, oczekiwań i zapoznaje się z instrukcją postępowania pozabiegowego. Zawsze proszę o poważne potraktowanie tematu, ponieważ chodzi o Wasze zdrowie, a to jest bezcenne.

Po wypełnieniu formularza przez Klientkę, dobieram kształt oraz omawiam z Klientką jej preferencje pamiętając przy tym, że makijaż permanentny ma być jak najbardziej naturalny, dlatego unikam używanie zbyt ciemnych kolorów, które mogłyby dać elekt karykaturalny, przerysowany. Nie wykonuję brwi w kolorze czarnym. Kreski permanentne górne wykonuję kolorem czarnym, chłodny barwnik dlatego pod skórą w wielu przypadkach wygląda jak chłodny grafit. Do pigmentacji ust nie zalecam stosowania bardzo jasnych odcieni, ponieważ po wygojeniu odcień jest niezauważalny, mało satysfakcjonujący. Następnie obrysowuję kształt pigmentowanego elementu i po jego akceptacji przystępuję do zabiegu, czyli mikroiniekcji z użyciem pigmentów. Kolejny raz widzimy się po około czterech- sześciu tygodniach na wizycie korekcyjnej.

Zawsze. Korekta wykonywana jest po około 4-6 tygodniach od zabiegu podstawowego. Dopiero wtedy – kiedy skóra się wyłuszczy i całkowicie wygoi – widać, w którym miejscu należy dopigmentować elementy tak, by osiągnąć jednolity kolor i perfekcyjny kształt. W cenie pierwszego zabiegu wliczona jest już korekta. Korekta brwi odbywa się w terminie od 4 do najpóźniej 6 tygodni od pierwszej pigmentacji.Korekta ust i kresek 45-60 dni od pierwszej pigmentacji. W tym terminie jest ona darmowa, obowiązkowa i konieczna. Utrwala, poprawia stan i wygląd makijażu permanentnego.

To oczywiście zależy od kilku czynników (np. metoda wykonywania), ale średni czas wykonania makijażu (brwi/oczy/usta) to 2,5 godziny.

 • Przygotowanie należy zacząć z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem
 • Należy przemywać twarz przy użyciu jedynie delikatnego żelu do twarzy
 • Należy stosować preparaty nawilżające
 • Nie należy wykonywać na co najmniej tydzień przed zabiegiem w miejscach, które mają być poddane pigmentacji, woskowania czy epilacji laserowej.
 • Zabrania się zażywania leków i substancji rozrzedzających krew w dniu zabiegu – unikać aspiryny, ibuprofenu i innych leków z grupy NLPZ, a także kofeiny i alkoholu. Dozwolone jest przyjmowanie wapnia i witaminy C. Wskazane są herbatki ziołowe z melisą.

Każda pigmentowana partia wymaga innego postępowania przygotowawczego

 • Usta- ważne!!W celu uniknięcia wystąpienia opryszczki należy zażywać preparaty przeciwwirusowe wypisane na receptę przez lekarza (np. Heviran 400 – 2 razy dziennie: 3 dni przed i 3 dni po zabiegu), także przy drugim zabiegu -korekcie (!).Nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust jest kluczową sprawą, gdyż spierzchnięte, popękane usta słabiej przyjmują pigment(!).
 • Brwi– w celu dobrania najlepszego kształtu do naturalnej linii włosków brwi zaleca się nie regulować brwi przez okres około 1 miesiąca, Odżywki do brwi należy odstawić na miesiąc przed planowaną pigmentacją.
 • Kreski– w przypadku wrażliwych i skłonnych do opuchnięć powiek warto przed zabiegiem zażyć (pod język) kapsułki homeopatyczne z arniki lub Aescin (tabletki ziołowe z wyciągiem z nasion kasztanowca). Jeśli stosowane są odżywki do rzęs to należy zakończyć kurację na miesiąc przed pigmentacją kresek.

Właściwa pielęgnacja makijażu permanentnego, zwłaszcza w pierwszych dwóch tygodniach od jego wykonania, ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i efektu estetycznego. Właśnie w tym czasie w skórze zachodzą najintensywniejsze procesy, których nie wolno zakłócać niewłaściwą pielęgnacją. Jest to zabieg inwazyjny i skóra po prostu potrzebuje czasu, żeby się po nim w pełni zregenerować – powrót do stanu pełnej równowagi zajmuje około miesiąca, czasami dłużej.

W 5 – 10 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie, nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet po wykonaniu makijażu bardzo delikatnego. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przestrzegając instrukcji, utrzymacie swój makijaż przez długi czas w idealnej kondycji.

BRWI

 • Miejsce pigmentowane przemywamy dwa razy dziennie szarym mydłem, do momentu aż strupek całkowicie się złuszczy.
 • Od 3 doby po zabiegu dodatkowo smarujemy 1-2 razy dziennie bardzo cieniutką warstwą maścią Alantan.
 • NIE drapać strupków
 • NIE korzystać z sauny, basenu, solarium przez okres 1 miesiąca po zabiegu.
 • NIE nakładać kosmetyków kolorowych w miejscu pigmentowanym
 • Przez 7 dni unikać nadmiernego pocenia się ( np. intensywnych treningów )
 • Nie poddawać się zabiegom mezoterapii i ostrzyknięciom toksyną botulinową w  2-3 tygodniu po zabiegu
 • Zachować wysoką higienę dłoni, istnieje bowiem duże ryzyko wtórnego zakażenia
 • Unikać silnej ekspozycji słonecznej przez 6 tygodni i stosować kremy z wysokim filtrem UV

USTA

 • Smarować usta 3-4 razy dziennie maścią Alantan/Bepanthen
 • Przez pierwsze dwa dni pić przez słomkę aby uniknąć infekcji
 • Unikać barwiących napojów( kawa, czerwone wino) oraz ostrych potraw
 • Nie używać pomadek, błyszczyków przez okres gojenia się ust
 • Zachować szczególną higieny jamy ustnej

KRESKI

 • Delikatnie przemywać oczy wodą przegotowaną
 • Jeśli wystąpi suchość gałki ocznej, miejsce pigmentowane można posmarować maścią Bepanthen

UWAGA ! W przypadku nieprzestrzegania zasad pielęgnacji mogą wystąpić odbarwienia!

 • PO ZAGOJENIU
 • Nie dopuszczać do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.
 • Nawilżać usta pomadką
 • Unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu permanentnego

Bezpośrednio po zabiegu i przez kilka pierwszych dni kolor makijażu będzie dużo mocniejszy, niż w efekcie końcowym, a efekt końcowy uwarunkowany jest min. typem skóry. Po zabiegu może pojawić się miejscowe podrażnienie, zaczerwienienie, swędzenie, opuchlizna a nawet uczucie napięcia skóry. Objawy te zwykle ustępują stosunkowo szybko, zwykle trwa to do 48h.

Po kilku dniach rozpoczyna się proces złuszczania skóry, do 10 dni od zabiegu kolor traci intensywność o 50% w stosunku do koloru wyjściowego. Efekt końcowy widać po 28 dniach. Nie zaleca się wykonywać makijażu permanentnego na kilka dni przed planowaną uroczystością lub specjalną okazją.

Warto zapamiętać, że:

– przez kilka pierwszych dni po zabiegu, nie wolno wykonywać makijażu, w pigmentowanej strefie;

– pigmentowanej strefy nie należy drapać, trzeć, skubać bądź usuwać strupków;

– w miejscu pigmentacji obowiązuje zakaz używania kosmetyków z zawartością alkoholu, peelingów;

– bezpośrednio po zabiegu i przez okres gojenia obowiązuje zakaz uczęszczania na basen, saunę oraz zakaz korzystania z solarium czy opalania;

– do 10-14 dni po zabiegu unikać długotrwałego kontaktu z wodą- pigmentowaną okolicę utrzymywać suchą;

Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na makijaż permanentny oraz proces gojenia.

Makijaż  permanentny brwi

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, napięta. Natomiast nigdy nie występuje opuchlizna.

Zaczerwienienie schodzi od 30minut do dwóch dni w przypadku cer bardzo wrażliwych.

Może delikatnie piec, szczypać, boleć. Jest to normalny objaw, raczej nie jest uciążliwy.

Brwi w ciągu najbliższych godzin będą ciemnieć i dawać uczucie ściągnięcia skóry.

W dniu od 5-7 następuje łuszczenie naskórka. Pigment odchodzi nierównomiernie, w pewnym momencie na brwiach pozostają ubytki, “dziury” w pigmentacji.

Kiedy już całkowicie zejdą strupki, może się wydawać, że pigment nie przyjął tak intensywnie, jakbyś chciała. Nie stresuj się. Brwi mają całe 28 dni na wygojenie się. W tym czasie pigment się stabilizuje w skórze, Na początku brwi wydają się zbyt jasne, następnie- jak się wygoją- ciemnieją. Wtedy przychodzisz na korektę.

Na korekcie uzupełniam wszystkie luki, przyciemniam, wydłużam, pogrubiam, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Makijaż permanentny oczu

Oczy bardzo wrażliwe w trakcie zabiegu mogą łzawić- choć nie z powodu bólu a naciągania skóry powiek.

Oczy puchną, niestety nierównomiernie. Opuchlizna z oczu schodzi od 30 minut do dwóch dni. Zazwyczaj na drugi dzień nie ma śladu po opuchliźnie.

Makijaż permanentny ust

Usta po zabiegu są spuchnięte- w ogóle, delikatnie, znacząco. Niestety nie mam wpływu na opuchliznę, to osobnicza cecha organizmu. Opuchlizna utrzymuje się od 30 minut do dwóch dni po zabiegu.

Usta są napięte, mogą delikatnie boleć. W dniach od 3-7 następuje złuszczanie naskórka ust. Wygląda to mniej więcej tak, jakby były bardzo suche. Nie jest to mocno widoczne, ponieważ przez cały okres gojenia się ust, smarujesz je dedykowaną maścią. Tak jak w przypadku brwi- pigment stabilizuje się cały miesiąc. Na korekcie można usta przyciemnić, wyrównać kolor.

Zarówno sprzęt, jak i materiały, na których pracuję, mają odpowiednie atesty i certyfikaty. Sam zabieg odbywa się w sterylnych warunkach, używam wyłącznie jednorazowych igieł.

Wiadomo, odczuwanie bólu to sprawa bardzo indywidualna. Makijaż permanentny polega na wprowadzaniu barwnika w głąb skóry, co może wywołać uczucie bólu. W celu zminimalizowania dyskomfortu w postaci bólu, stosuję środki znieczulające, więc nawet najbardziej wrażliwe Klientki są w stanie przetrwać zabieg.

Nie. Trwałość makijażu permanentnego, przy właściwej pielęgnacji, wynosi od 6 miesięcy do 3 lat. Zazwyczaj zaleca się wykonanie korekty uzupełniającej po roku, ponieważ kolor z czasem blednie. Należy też pamiętać, że każda skóra jest inna i trwałość barwnika jest cechą indywidualną i nie jest do końca przewidywalna. Nie jest to zależne od Klienta, ani od wykonującego zabieg. Korekta po około roku dotyczy głównie makijażu permanentnego brwi, ponieważ pigment w innych częściach utrzymuje się dłużej w związku z tym np. usta po roku są wyraźnie zabarwione i nie wymagają korekty. Brwi natomiast znajdują się w strefie T, co skutkuje szybszym wypłukiwaniem barwnika. 
Utrzymanie pigmentu w skórze zależy od wielu czynników:
– obszaru zabiegu (brwi utrzymują się najkrócej)
– rodzaju cery (na tłustej cerze barwnik wypłukuje się szybciej
– właściwej pielęgnacji i nawilżania
– koloru wykonanego makijażu (jasne kolory wypłukują się szybciej)
– ekspozycja na promieniowanie UV (opalanie, solarium itp.)
– technika wykonania makijażu permanentnego
I tak dla przykładu: cień utrzymuje się dłużej ze względu na duże zagęszczenie pigmentu.

Makijaż jak najbardziej można usunąć za pomocą odpowiedniego lasera i/lub preparatu REMOVER PML. Poprawienie makijażu po innej linergistce jak najbardziej wchodzi w grę, tylko przed przystąpieniem do takiego zabiegu zapraszam Klientkę na profesjonalną konsultację, podczas której omówimy możliwość zmiany i jej ewentualny koszt.

Pamiętajcie, że w cenę makijażu permanentnego wliczony jest nie tylko czas potrzebny na jego wykonanie, ale również profesjonalny sprzęt, najwyższej jakości barwniki, kosztowne szkolenia i certyfikaty. A to wszystko po to, by móc zaoferować Wam najwyższej jakości usługi.

 • Cukrzyca (jeśli jest ustabilizowana można wykonać zabieg)
 • Świeża opalenizna
 • Choroby nowotworowe – w trakcie chemioterapii
 • Choroby krwi – hemofilia, małopłytkowość
 • Przyjmowanie leków – sterydowych, antybiotyków
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Zażywanie leków takich jak: kumaryna, heparyna albo dużych dawek aspiryny
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze
 • Choroby skóry w miejscu pigmentacji (łuszczyca)
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Tendencja do keloidów
 • Hemofilia, anemia
 • Wieloczynnikowe alergie
 • Stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu (Izotretinoidy)
 • Choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
 • Zapalenie wątroby typu B
 • Nadwrażliwość na pigmenty stosowane w zabiegu
 • Operacje plastyczne miejsca pigmentowanego, jeżeli od zabiegu nie minęło 6 miesięcy
 • Czynna opryszczka
 • Jaskra
 • Zaćma
 • Zabiegi operacyjne oczu (co najmniej 2 -3 miesiące przed makijażem)
 • Choroby gałki ocznej
 • Choroby spojówki
 • Odwarstwienia siatkówki
 • Przedłużone rzęsy
 • Opryszczka
 • Zabiegi i leczenie stomatologiczne planowane w odstępie jednego tygodnia
 • Stany zapale w jamie ustnej
 • Znamiona w granicy czerwieni wargowej

remover pml

remover pml to preparat usuwający/rozjaśniający pigment ze skóry w zakresie makijażu permanentnego i tatuażu. jest szczegółowo dopracowany i jego formuła jest niepowtarzalna.

Remover PML to :

Produkt, który usuwa niechciany pigment lub tatuaż nie uszkadzając skóry!

 • 100% skuteczny!
 • 100% bezpieczny!
 • 100% redukuje blizny !

Depigmentuje ze skóry wszystkie kolory niechcianego pigmentu :

 • Biały 
 • Kamuflaż
 • Korektor
 • Pomarańczowy
 • Fiolet
 • Żółty
 • Czerwony
 • Zielony
 • Niebieski
 • Szary
 • Czarny

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, którym nie podoba się efekt makijażu permanentnego/tatuażu, chciałyby go rozjaśnić lub usunąć.

Rozjaśnianie/usunięcie niechcianego zabiegu. Nie gwarantuję usunięcia pigmentu w całości po 1 zabiegu.

 • Stosowanie preparatu pozabiegowego  AFTER REMOVER PML 
 • Miejsce poddane zabiegowi traktować ze szczególną ostrożnością;
 • Zachować wysoką higienę dłoni, istnieje bowiem duże ryzyko wtórnego zakażenia;
 • Nie przemywać wodą, mydłem i środkami złuszczającymi miejsc poddanych pigmentacji przez min. 10 dni;
 • Unikać silnej ekspozycji słonecznej  przez 6 tygodni i stosować kremy z wysokim filtrem UV;
 • Nie korzystać z solarium przez okres 6 tygodni;
 • Nie korzystać z sauny, basenu przez okres min. 3 tygodni;
 • Unikać mechanicznego odrywania strupów;
 • Unikać gorących napojów, ostrych potraw i alkoholu;
 • Przyjmować płyny przez słomkę w pierwszych dniach po zabiegu (makijaż ust);
 • Nie używać pomadek, błyszczyków przez okres gojenia się ust (makijaż ust);
 • Zachować szczególną higieny jamy ustnej (makijaż ust);
 • Nie poddawać się zabiegom mezoterapii i ostrzyknięciom  toksyną botulinową w  2-3 tygodniu po zabiegu;
 • Nie poddawać się zabiegom peelingu chemicznego i mechanicznego przez okres 8 tygodni od zabiegu;
 • Nie nakładać makijażu, ani żadnych kosmetyków na okolicę pozabiegową
 • Nie zaleca się wykonywania ćwiczeń siłowych, fitness itp. Przez cały okres złuszczania skóry 7-10 dni.
 • Zaleca się przyjmowanie dużej ilości wody mineralnej w celu dobrego nawilżenia skóry.

UWAGA!!! Stosować się ściśle do zaleceń pozabiegowych. Strupów ani złuszczającającego się naskórka nie wolno usuwać mechanicznie.

UWAGA!!! Utrzymywanie się reakcji zapalnych przez okres dłuższy niż tydzień lub wystąpienie jakichkolwiek reakcji niepożądanych należy niezwłocznie zgłosić.

Zabieg trwa około godziny w przypadku makijażu permanentnego. Czas zabiegu przy usuwaniu niechcianego tatuażu uzależniony jest od jego wielkości. 

 • Cukrzyca (jeśli jest ustabilizowana można wykonać zabieg)
 • Świeża opalenizna
 • Choroby nowotworowe – w trakcie chemioterapii
 • Choroby krwi – hemofilia, małopłytkowość
 • Przyjmowanie leków – sterydowych, antybiotyków
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Zażywanie leków takich jak: kumaryna, heparyna albo dużych dawek aspiryny
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze
 • Choroby skóry w miejscu pigmentacji (łuszczyca)
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Tendencja do keloidów
 • Hemofilia, anemia
 • Wieloczynnikowe alergie
 • Choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
 • Zapalenie wątroby typu B
 • Nadwrażliwość na pigmenty stosowane w zabiegu
 • Operacje plastyczne miejsca pigmentowanego, jeżeli od zabiegu nie minęło 6 miesięcy
 • Czynna opryszczka
 • Jaskra
 • Zaćma
 • Zabiegi operacyjne oczu (co najmniej 2 -3 miesiące przed makijażem)
 • Choroby gałki ocznej
 • Choroby spojówki
 • Odwarstwienia siatkówki
 • Przedłużone rzęsy
 • Opryszczka
 • Zabiegi i leczenie stomatologiczne planowane w odstępie jednego tygodnia
 • Stany zapale w jamie ustnej
 • Znamiona w granicy czerwieni wargowej
 • Stosowanie odżywek przyśpieszających wzrost rzęs/brwi

Lifting rzęs

ELLEEBANA TO MARKA WYWODZĄCA SIĘ Z AUSTRALII – 20 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY BEAUTY SPRAWIA, ŻE JEST TO NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNA MARKA W ŚWIECIE LIFTINGU, A PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE AŻ W 57 KRAJACH NA CAŁYM ŚWIECIE.

Zabieg Elleebana One Shot Lash Lift – to zabieg zapewniający długotrwały efekt uniesionych, podkręconych i błyszczących rzęs. Cieszy się on coraz większym powodzeniem, ponieważ po jego zastosowaniu rzęsy są nie tylko wyraźnie podkręcone, ale też wydają się dłuższe, gęstsze i widocznie odżywione. Dzięki liftingowi rzęs nie jest konieczne codzienne nakładanie mascary, co pozwala zaoszczędzić cenny czas przed wyjściem do pracy.

Pogrubione, podkręcone, odżywione – takie mogą być Twoje rzęsy! Poznaj rewolucyjną metodę laminacji – bez przedłużania i zagęszczania. Trwałość? Nawet do 12 tygodni! Zadbaj także o kondycję swoich rzęs – zabieg liftingu keratynowego sprawi, że będą zdrowe i silne jak nigdy dotąd.

ODŻYWIONE I PIĘKNE RZĘSY – LAMINACJA I LIFTING KERATYNOWY

Zabieg laminowania podkreśli naturalne piękno Twych rzęs, natomiast lifting keratynowy dostarczy im niezbędnych wartości odżywczych, wzmacniając je od nasady aż po czubek. Gotowa na hipnotyzujące spojrzenie?

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy.

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.

Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają  zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.

Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs !!!

Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o botox, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.

BOTOX NIE ZAWIERA: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu, formaldehydów.

Ostatnim etapem jest laminacja, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten  to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.   

Do 48h po zabiegu nie używaj mocnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ mogą odbarwić kolor.

Do 24h po zabiegu unikaj:

– kąpieli z dużą ilością pary,

– sauny oraz basenu,

– mycia włosów,

– nakładania preparatów tj: kosmetyki kolorowe, krem lub serum pod oczy

– nie pocieraj rzęs i nie baw się nimi.

Zabieg trwa około godziny.

– Choroby alergiczne oczu

– Jęczmień na powiece

– Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka

– Chemioterapia

– Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka

– Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu

– Zapalenie rogówki

– Nadwrażliwość oczu

– Trichotillomania ( zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)

– Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy

– Kobiety w ciąży.

Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć.

Makijaż wieczorowy/okolicznościowy

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY DOBIERAM DO WYDARZENIA,URODY, CHARAKTERU, ORAZ PREFERENCJI KLIENTKI. NAJCZĘŚCIEJ DOKLEJAM KĘPKI RZĘS, KTÓRE PODKREŚLAJĄ OKO, WYGLĄDAJĄ NATURALNIE I SĄ WYGODNE W NOSZENIU.

Makijaże okolicznościowe, które wykonuję:

 • makijaż wieczorowy
 • makijaż studniówkowy
 • makijaż sylwestrowy
 • makijaż gości weselnych
 • makijaż ślubny
 • makijaż próbny

Czas wykonania: 60-90 min

Proszę o zapoznanie się z zaleceniami pielęgnacyjnymi przed makijażem oraz przeciwwskazaniami do wykonania makijażu.

 • Kilka dni przed makijażem należy wykonać odpowiedni peeling twarzy, szyi i dekoltu
 • W dniu wizyty należy nałożyć krem nawilżający na twarz, szyję i dekolt oraz pomadkę odżywczą na usta.  Pamiętaj, że odpowiednio przygotowana i zadbana cera ma ogromny wpływ na trwałość i efekt końcowy makijażu
 • Kilka dni przed makijażem należy zadbać o wyregulowanie brwi i w razie potrzeby o depilację wąsika. (Po depilacji woskiem skóra powinna mieć czas na regenerację
 • Na tydzień przed makijażem okolicznościowym nie należy korzystać z solarium, inwazyjnych zabiegów oraz niesprawdzonych kosmetyków
 • W dniu makijażu najlepiej założyć bluzkę z odkrytym dekoltem, aby umożliwić ewentualne wyrównanie kolorytu dekoltu i jego rozświetlenia, jeśli ma być on potem również widoczny
 • Fryzura powinna być wykonana przed makijażem
 • opryszczka
 • zaczerwienienie, opuchnięcie, podrażnienie, uszkodzenie powiek/oka
 • choroby oczu i powiek, m.in. jęczmień, zapalenie spojówek/rogówki itd.
 • stany zapalne skóry twarzy
 • oparzenia
 • alergie, uczulenie na kosmetyki
 • wszelkie choroby zakaźne
 • gorączka