Marta Wójtowicz

Trendy w makijażu permanentnym brwi, ust, oczu

Trendy w makijażu permanentnym brwi, ust, oczu

W ostatnim czasie makijaż permanentny mocno zyskuje na popularności. Coraz więcej kobiet chętnie decyduje się na ten zabieg pozwalający na oszczędność czasu i pieniędzy. Poniżej zaprezentujemy najnowsze trendy w makijażu permanentnym brwi, ust oraz oczu.

Makijaż permanentny brwi

W makijażu permanentnym brwi niezmiennie królować będą naturalne rozwiązania. Gęste, aczkolwiek ładnie wyczesane i wymodelowane brwi stanowią najmodniejszą ozdobę kobiecych twarzy w tym sezonie. Dzięki zaawansowanym technikom kosmetycznym, z wykorzystaniem gier światłocieniem oraz wielu kolorów, udaje się uzyskać niezwykle przestrzenny i wiarygodny efekt wyglądający w pełni naturalnie. Profesjonalne kosmetyczki dostosowują również rysunek brwi do kształtu twarzy naszych klientek, dzięki czemu rezultat jest naprawdę zniewalający.

Makijaż permanentny ust

Moda na mikropigmentację w intensywnych odcieniach czerwieni w makijażu permanentnym ust już dawno przeminęła. Obecnie na czasie pozostaje efekt naturalności. Dlatego tak ważne jest, żeby dostosować odcień warg do karnacji, koloru włosów oraz kształtu twarzy klientki. W modzie pozostają zatem subtelne pastelowe odcienie – optycznie delikatnie uwypuklające wargi i nadające im pełny kobiecy kształt. W zależności od indywidualnego typu urody królować będą odcienie beżu, różu czy brązu. Dla zachowania jeszcze bardziej naturalnego efektu, stosuje się coraz częściej również specjalną metodę 3D, pozwalającą na uzyskanie niejednolitego efektu makijażu, naturalnie dostosowanego do zagłębień i wypukłości ust.

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu stanowi jeden z najczęściej wybieranych typów makijażu permanentnego. Jeżeli chodzi o kolorystykę, niezmiennie absolutnym hitem pozostaje klasyczna głęboka czerń. Jednak coraz więcej klientek decyduje się na kolorowe kreski, których odcień dopasowany jest do ich koloru oczu oraz karnacji. W przypadku kształtu kresek wiodącym trendem pozostają delikatnie zarysowane kreski w linii rzęs. To najbardziej uniwersalny wariant makijażu permanentnego oczu.

Jednak dla miłośniczek bardziej ozdobnego makijażu ciekawym rozwiązaniem może być efekt subtelnego rozcieniowania oraz dekoracyjnego zakończenia kresek. To doskonały model dla Pań, które uwielbiają makijaż w stylu zalotnego kociego oka lub przydymionego smokey eye.

Odwiedź nasz salon, a wspólnie dobierzemy optymalny makijaż permanentny do Twojej urody!

Aktualności

Ostatnie wpisy

Call Now Button