Stylizacja brwi - geometria, koloryzacja, laminacja brwi, regulacja woskiem safewax/pęsetą

idealny kształt

naturalny wygląd

wyraziste spojrzenie

stylizacja brwi- laminacja, geometria, koloryzacja farbkami, regulacja woskiem safewax

Jeśli każdego poranka masz problemy z niesfornymi, nieregularnie rosnącymi i układającymi się brwiami to czas najwyższy skorzystać z innowacyjnego zabiegu laminacji brwi. Najnowocześniejsze metody z wykorzystaniem preparatów australijskiej firmy Ellebana Elleeplex Pro Fusion stosowane w moim gabinecie, zapewnią Twoim brwiom idealny kształt oraz odpowiednie nawilżenie, dzięki czemu zaoszczędzić każdego poranka cenne minuty. Co więcej, od tej pory kąpiel w basenie czy wakacje na plaży nie będą Ci straszne, bo Twoje brwi nawet po kontakcie z wodą pozostaną zjawiskowe, jak również w pełni naturalne.

Laminacja brwi z Elleebana

Dzięki zastosowaniu preparatów cenionej i najbardziej rozpoznawalnej marki z zakresu liftingu/ laminacji, czyli Elleebana, mamy pewność, że nasze brwi po zabiegu będą lśniące i naturalnie piękne, a efekt końcowy utrzyma się przez bardzo długi czas (4-6 tygodni w zależności od kondycji, pielęgnacji oraz tempa wzrostu włosa).

Produkty marki Elleebana używane są obecnie aż w 57 krajach na całym świecie i dają nam możliwość wykonywania zabiegów laminacji brwi na najwyższym poziomie. Co więcej, efekt utrzymuje się bardzo długo, nasze brwi są grubsze, wyraziste – stają się optycznie większe, pełniejsze i zarazem naturalne.

Laminowanie brwi – co to jest?

W dużym skrócie, zabieg laminacji brwi polega na zmiękczeniu struktury włosa. Dzieje się tak na skutek zastosowania chlorowodorku cysteaminy, która ma ogromny wpływ na wiązania dwusiarczkowe, najpierw je rozrywając, a następnie tworząc nowe, przez co brwi są podatne na układanie i zaczesywanie w dowolnym kierunku.

Do takiego efektu dochodzi za sprawą otwarcia łuski włosa, a następnie jej regeneracji. W tym celu korzystam z najwyższej jakości preparatów, keratyny oraz olejków roślinnych. Taka mieszanka działa również okluzyjnie, wypełniając spoiwo między łuskami, a także znacznie poprawia kondycję i elastyczność brwi, przywracając im odpowiedni poziom natłuszczenia i blasku.

Zalecam również stosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji brwi po zabiegu. Pozwolą nam one podtrzymać na jeszcze dłużej efekty zabiegu, a także będą stymulować cebulki do wzrostu silniejszych i zdrowszych włosów. Zabieg laminacji brwi możemy oczywiście uzupełnić koloryzacją/regulacją.

Efekty laminacji brwi

Efekt końcowy w dużej mierze jest zależny od indywidualnych cech brwi, a także od oczekiwań Klientki. Dzięki laminacji brwi nadajemy brwiom nowy kształt, ujarzmiamy niesforne włoski.

Doświadczenie

certyfikowana stylistka

sterylność

satysfakcja

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą codziennie pielęgnować swój wygląd, pragną zmienić ułożenie brwi, nadać brwiom nowy kształt.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Elleebana Elleeplex Pro Fusion możemy nadać brwiom nowy kształt, zapominając o opornych brwiach, których położenia nie byliśmy dotąd zmienić na dłuższy czas. 

Kolejnym etapem jest koloryzacja farbkami, która ma za zadanie nadać brwiom piękny i intensywny kolor.

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest preparat Organic Lash Boost, który działa niczym zastrzyk regenerujący dla brwi. Nie ma w nim niczego, czego moglibyśmy się obawiać, ponieważ nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani silikonów. Jest darem od natury dla pięknie wyglądających i zdrowych brwi!

Następnym krokiem jest regulacja brwi. Nadanie brwiom odpowiedniego kształtu, za pomocą: pęsety, wosku. Metoda regulacji dobierana jest indywidualnie, w zależności od stanu i kształtu brwi oraz oczekiwań klientki.

Pracuję jedynie na wosku Safewax Golden Honey, który jest wegański, bezpieczny i delikatny nawet dla wrażliwej skóry. Zostawiając ją aksamitnie gładką. 

Ostatnim etapem jest nałożenie olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla brwi naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Efekt laminacji utrzymuje się 4-6 tygodni oczywiście w zależności od tempa wzrostu , kondycji oraz pielęgnacji brwi po zabiegu.

Do 24h po zabiegu unikaj:

– kontaktu z gorącą wodą, parą,

– sauny oraz basenu,

– mycia włosów,

– nakładania preparatów tj: kosmetyki kolorowe, krem 

– nie pocieraj brwi i nie baw się nimi

– nie wykonuj zabiegów kosmetycznych na twarz

– w miarę możliwości spij na plecach

– nie przycinaj włosków

Zabieg trwa około godziny.

  Choroby utrudniające gojenie się ran 

 Odbywanie kuracji kwasami, peelingami ziołowymi, laserem czy innymi mechanicznymi/chemicznymi środkami głęboko złuszczającymi

– Stosowanie retinolu, jego pochodnych oraz zabiegów z ich wykorzystaniem w przeciągu miesiąca przed zabiegiem

– Ostry trądzik z otwartymi zmianami w okolicy brwi

– Chemioterapia

– Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka

– Zabiegi złuszczające z wykorzystaniem kwasów w przeciągu 2 tygodni przed zabiegiem

– Peeling twarzy wykonany w przeciągu 48h przed zabiegiem

– Alergia na którykolwiek ze składników stosowanych preparatów

– Trichotillomania ( zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)

– Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy

– Ciąża

– Karmienie piersią

Call Now Button
Exit mobile version