Endermologie Alliance® LPG

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy.

Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie.

Endermologia francuskiej firmy LPG Systems to opatentowany oryginalny masaż podciśnieniowy pozwalający w naturalny i bezinwazyjny sposób na ujędrnienie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, zniwelowanie cellulitu, drenaż limfatyczny obrzęków, a także na wymodelowanie całej sylwetki
i lifting skóry twarzy.

Najnowszy patent Endermologie® w urządzeniu Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Zgodnie ze wskazaniem a także zaawansowaniem problemu skórnego urządzenie samo dobiera odpowiednie parametry zabiegowe – tak, aby zmaksymalizować skuteczność terapii bez podrażniania włókien nerwowych czy rozciągania tkanek skórnych, czyniąc zabieg bezbolesnym i relaksującym.  

Zabieg Endermologie® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez elektronicznie sterowaną rolkę, tak aby w sposób naturalny i całkowicie bezbolesny uzyskać efekt wyszczuplenia i odmłodzenia. Skóra jest bardzo intensywnie stymulowana, co aktywuje produkcję : kwasu hialuronowego, włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny – zapewniające uzyskanie spektakularnego ujędrnienia skóry. Dodatkowo dochodzi do upłynniania lipidów, prowadzące do redukcji tkanki tłuszczowej, a także rozerwania przegród łączno-tkankowych tworzących cellulit. Mechaniczne działanie głowicy zabiegowej LPG pomaga jednocześnie przywrócić prawidłową wymianę płynów w procesie krążenia, łagodząc symptomy związane z zatrzymaniem wody w organizmie.

Najczęściej zadawane pytania

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu określenia celu zabiegowego oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Przed zabiegiem pacjentka zakłada specjalny kostium zabiegowy Endermowear, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą, ułatwia zassanie fałdu skórnego, a także zwiększa komfort pacjentki podczas zabiegu. Podczas zabiegu pacjent przyjmuje pozycję leżącą.

Zabieg trwa 40 minut, czas ten jest dzielony między wybrane strefy ciała, które wymagają terapii. Rekomendowana liczba stref poddana zabiegowi podczas 1 wizyty to maksymalnie 2-3 strefy, np. brzuch, uda i pośladki. Zabieg jest bezbolesny, a w odczuciach przypomina intensywny masaż.

Pierwsze efekty endermologii Alliance widoczne są już po 3 zabiegach, jednak dla osiągnięcia spektakularnych rezultatów zaleca się wykonanie serii od 10 – 20 zabiegów w odstępach co 2-3 dni. Terapię można kontynuować tak długo, aż zostaną osiągnięte efekty satysfakcjonujące pacjentkę – na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. W przypadku przedłużonych serii dalsze zabiegi można wykonywać 1 raz w tygodniu. Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru zabiegowego, zazwyczaj jest to ok. 40 minut.

Aby pogłębić efekty zabiegowe należy – tak jak podczas wszystkich terapii zabiegowych modelujących sylwetkę – wypijać minimum 2 litry wody dziennie, przestrzegać zbilansowanej diety oraz wykonywać przynajmniej umiarkowaną aktywność fizyczną, w postaci codziennych spacerów lub krótkiej gimnastyki.

Zabiegi endermologii zalecane są wszystkim pacjentom, których celem jest:
– wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
– niwelacja cellulitu
– zmniejszenie lokalnych depozytów tłuszczowych
– ujędrnienie skóry, likwidacja wiotkości
– poprawa elastyczności skóry, redukcja widoczności blizn i rozstępów
– odmłodzenie, wymodelowanie i rozświetlenie twarzy
– lifting owalu twarzy
– likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych, poprawa krążenia, wzmocnienie naczyń krwionośnych
– działanie rozluźniające mięśnie, likwidujące bóle mięśni i stawów, eliminacja toksyn z organizmu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, poza zaplanowaniem sobie czasu na całą, regularną serię zabiegów.

Rewolucyjne rezultaty endermologii Alliance widoczne są już po 3 sesji zabiegowej: –
– likwidacja cellulitu
– poprawa napięcia i ujędrnienie skóry
– likwidacja tkanki tłuszczowej
– wygładzenie i odmłodzenie skóry
– wygładzenie blizn i zwłóknień skórnych
– zmniejszenie obwodu leczonych obszarów ciała

Zarówno sprzęt, jak i materiały, na których pracuję, mają odpowiednie atesty i certyfikaty. Sam zabieg odbywa się w sterylnych warunkach.

– ciąża (poza drenażem limfatycznym nóg w II i III trymestrze ciąży)
– rozrusznik serca
– nieuregulowana cukrzyca
– choroby układu krążenia i choroby żylne
– aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe, w tym opryszczka
– choroby nowotworowe